Tower Quest Free Slots.jpg
Tower Quest

Hrajte Tower Quest zdarma v demo režimu

Hrát o skutečné peníze
Tower Quest Free Slots.jpg
Hrát demo zdarma
Hrát o skutečné peníze
8881 1 komentář

Zdarma v režimu demoverze si můžete zahrát tak, že načtete hru a stiskněte tlačítko „Spin“. Další informace o automatech a o tom, jak fungují, najdete v našem průvodci online automaty.

Tower Quest recenze

Guru skóre8.2/10

Rychlé hodnocení

Nasaďte si zbroj, dobijte manu a vydejte se na fantasy dobrodružství. Tento automat vám díky unikátní mechanice zprostředkuje kouzelný zážitek. Přečíst si celé hodnocení
Jon Pill Game Analyst
851recenzovaných her

Informace o hře

96%
0,02 $ / 100 $
Výherní linie
Automaty
Ne
Ano
Ano
Ano
Ne
Ne
3-3-3-3-3
20
Březen 2015

Recenze automatu Tower Quest

Jon Pill26.6.2021

Motiv a příběhová linie

Na první pohled působí Tower Quest jako jednoduchý automat se silným fantasy motivem. Vystupují v něm ozbrojení elfové, od pohledu zlí skřeti, draci, čarodějové a mraky lektvarů.

A pod tím vším se skrývá nádech hry Magic: The Gathering. Tenhle nádech se pak v celé své kráse odhaluje v jedné z bonusových her, kde si užijete karty i kostky.

Pokud jste odjakživa toužili vtrhnout do temné věže a porazit zlého čaroděje, tenhle automat vám to umožní.

Vyberte si bojovníka na karetní souboj s čarodějem

Grafické zpracování, zvuky a animace

Grafika je u automatu Tower Quest obrovským tahákem. Namísto symbolů na válcích figuruje obrovská spousta postav a na pozadí a v detailech můžete pozorovat zajímavé stavební prvky.

Autoři se pěkně vyřádili na unikátních animacích pro každý ze symbolů při výhře i zatočení. Z válců se při padnutí symbolů lektvaru linou na počítadla drobné kouzelné pramínky (ale o tom více později).

Hudební doprovod je tvořen působivou směsicí digitální orchestrální hudby, a když se hra dostane do obrátek, ozvou se metalové riffy. K slyšení jsou například během bonusových kol.

Velká výhra během modré scatter bonusové hry

Hratelnost

Tower Quest je pětiválcový automat se třemi válci a dvaceti pevnými výherními liniemi.

Velkým lákadlem jsou nejrůznější bonusové funkce, které využívají unikátní mechaniky a ohromí hráče svou rozmanitostí (podrobnosti dále).

Wild symboly, bonusy a zatočení zdarma

Wild symbol nahrazuje všechny symboly s výjimkou modrého a červeného scatter symbolu a bonusového symbolu. Wild symboly mají výšku třech symbolů. Když trefíte jeden, šance na další se logicky zvyšuje.

Ve hře se vyskytují tři bonusy. Jeden se spouští za tři bonusové symboly a druhý závisí na scatter symbolu a spouští ho sám hráč.

Bonusy za scatter symboly využívají počítadla po obou stranách válců. Počítadlo se plní za každý červený nebo modrý scatter symbol, který padne. Hráč může tento bonus spustit po dosažení určité hranice. Čím později tato hranice přijde (odpovídá více nastřádaným symbolům), tím lepší bude bonus.

Bonusová hra nejvyšší úrovně za 15 modrých scatter symbolů

Hráč tedy může získat častější drobné bonusy nebo si v bonusech počkat na větší trefy.

Hráč může například spustit modrý scatter bonus za nastřádání pěti symbolů na počítadle. V tomto případě obdrží jedno zatočení zdarma a prostřední válec bude celý uzamčený jako wild. Když si hráč počká na nastřádání deseti nebo patnácti symbolů, obdrží shodně jedno zatočení, ale při deseti symbolech bude zatočení obsahovat pět klasických symbolů, které se počítají jako wild, kdežto při patnácti symbolech bude wild první, třetí a pátý válec.

Červené scatter symboly přinášejí pět zatočení s násobitelem 3× za deset nastřádaných symbolů, ale za dvacet a třicet nastřádaných symbolů přibývají dodatečné wild symboly.

Výhra během červené scatter bonusové hry

Druhý bonus se spouští za tři bonusové symboly. Nastane souboj ve stylu Magic the Gathering proti čaroději. Výhry se v tomto případě odvíjejí od toho, jak dobře si povedete proti čarodějově balíčku.

Z hlediska bonusů jsou tyhle nejzajímavější a nejpřekvapivější. Doslova chytí a nepustí.

Výše sázek, výhernost a variance

Výhernost této hry je 96,00 %, což víceméně přesně odpovídá námi udávanému průměru.

Na testovaných stránkách se rozpětí sázek pohybovalo od minimálních 0,20 $/£/€ na zatočení až po maximálních 100 $/£/€ na zatočení. Touha po dobrodružství by tedy měla být ukojena jak u těch nejnižších pážat, tak u těch nejvznešenějších rytířů.

Výplatní tabulka na automatu Tower Quest

Volatilita této hry je střední, což znamená, že výhry budou padat středně často, a když už přijdou, tak nebudou kdovíjak vysoké. Kvůli tomu se tento automat příliš nehodí pro uplatnění námi preferovaných automatových strategií. Naše automatové strategie jsou totiž založeny na co nejvyšší možné volatilitě.

Řada dalších silných stránek tohoto automatu tyto strategické aspekty ale hravě předčí.

Závěrem

Tower Quest má chytrou náplň hry a podmanivé vizuální zpracování, takže se hraje jedna báseň.

Výhernost je 96 %, což je zlatý střed, kterému se však nedaří kompenzovat střední volatilitu. Lidem, kteří by chtěli použít naše automatové strategie, proto radíme poohlédnout se jinde.

Ostatní si ale tuhle parádní fantasy jízdu mohou užít do syta.

Tower Quest – obecná diskuze

Diskutujte s ostatními hráči o všem, co se týká Tower Quest, podělte se o svůj názor nebo získejte odpovědi na své otázky.

Kasino Guru
Chceme aby hráči pochopili gambling.
PP push gates2500
Podělte se o své výhry na automatech od společnosti Pragmatic Play a získejte s webem Kasino Guru příležitost získat další odměnu!

Sledujte nás na sociálních sítích – Bonusy bez vkladu, nové hry zdarma, statistiky a zajímavosti ze světa gamblingu

Odebírejte náš newsletter s informacemi o bonusech bez vkladu, bezplatných turnajích, nových automatech a dalších novinkách.