Atlantean GigaRise.jpg
Atlantean GigaRise

Hrajte Atlantean GigaRise zdarma v demo režimu

Hrát o skutečné peníze
Atlantean GigaRise.jpg
Hrát demo zdarma
Hrát o skutečné peníze
4440 1 komentář

Zdarma v režimu demoverze si můžete zahrát tak, že načtete hru a stiskněte tlačítko „Spin“. Další informace o automatech a o tom, jak fungují, najdete v našem průvodci online automaty.

Atlantean GigaRise recenze

Guru skóre7.8/10

Rychlé hodnocení

Tenhle automat s průměrnou výherností (96 ), střední volatilitou a motivem Atlantidy je neotřelým únikem pod hladinu. Přečíst si celé hodnocení
Jon Pill Game Analyst
851recenzovaných her

Informace o hře

96%
0,2 $ / 40 $
Výherní linie
Automaty
Ne
Ano
Ano
Ano
Ne
Ne
8-8-8-8-8
2520
Leden 2021

Recenze automatu Atlantean GigaRise

Jon Pill20.7.2023

Motiv a příběh

Motivem tohoto automatu je bájné ztracené město Atlantida.

Hra se odehrává v okouzlujícím podmořském světě a její válce orámovávají vysoké pilíře a starověké vázy. Mezi klasickými ruinami potopené civilizace proplouvají ryby a hráči hned poznají, že toto místo je něčím kouzelné.

Hráči budou v hlubinách oceánu lovit poklady a zároveň si užívat scenérie útesů. Tuto hru si užijí zejména ti, kdo mají náladu na rozmarné dobrodružství.

Výhra na automatu Atlantean GigaRise

Grafické zpracování, zvuky a animace

Na pozadí hraje tajemná klasická melodie, která během zatočení ožívá. Výhry jsou ohlašovány zvonkohrou, díky které může hráčům připadat, že řeší nějakou hádanku z podivného světa.

Architektura města připomíná majestátní města starověkého Řecka. Motiv oceánu umocňují drobné detaily, jako jsou vyřezávané mušle nad pilíři.

Vzhledem k podmořskému prostředí je celý svět zbarven do modra a nad válci jemně pulzují vlny zachycující sluneční světlo. Animace si jsou vědomy kresleného stylu a jsou velmi kvalitní.

Válce oplývají cennými relikviemi, jako jsou harfy, meče a vázy. Perla v mušli vypadá lákavě a na místě zdobeném barevnými korály je jako doma.

Obrovská výhra v jedné z bonusových funkcí hry

Hratelnost

Atlantean GigaRise je pětiválcový automat s až 8 řadami. Počet řad závisí na symbolu trojzubce, který prodlužuje výšku válce o jednu řadu.

Výherní kombinace tvoří alespoň tři shodné symboly kdekoli na sousedních válcích začínající zleva.

Hra má dobré tempo a dokáže si snadno udržet pozornost hráčů.

Záznam ze hry

Wild symboly, bonusy a zatočení zdarma

Wild symbol nahrazuje všechny běžné symboly.

Bonusovou hru aktivuje symbol trojzubce na válci, který dosáhl maximální výšky.

Zlaté bonusové kolo je jedno z náhodně vybraných bonusových kol.

Před začátkem bonusového kola budou mít hráči na výběr ze tří různých kategorií odměn. Tato funkce má jen jednu výplatní linii a odměnu hráči dostanou podle toho, jaký symbol trefí. Mezi těmito odměnami může být 20násobek hráčovy sázky, zatočení zdarma nebo také zatočení zdarma s garantovanými bonusovými hrami.

Po skončení bonusové hry se válec, který bonus aktivoval, zmenší na tři řady.

Bonusové kolo má jen jednu výherní linii.

Zatočení zdarma se spustí, když hráči trefí alespoň 3 symboly zatočení zdarma. Čím víc symbolů trefí, tím víc zatočení zdarma získají.

Výše sázek, výhernost a variance

Výhernost této hry je 96 %, což přesně odpovídá našemu průměru, za který považujeme právě 96 %.

Na testovaných stránkách se rozpětí sázek pohybovalo od minimálních 0,20 $/£/€ na zatočení až po maximálních 40 $/£/€ na zatočení.

Volatilita této hry je střední, což pro námi preferované automatové strategie úplně nestačí. Naše automatové strategie se zaměřují na co nejvyšší možnou volatilitu.

Úplná výplatní tabulka automatu Atlantean GigaRise

Závěrem

Tuhle hru s průměrnou výherností, střední volatilitou a motivem Atlantidy doporučujeme hráčům, kteří hledají automat s mytickým motivem.

Se střední volatitou a průměrnou výherností se nejedná o přesvědčivou volbu pro každého, ale rozmarný motiv je ideální pro hráče, kteří mají náladu na trochu starověké magie.

Bonusové příležitosti a různorodá velikost válců přidávají hře na zajímavosti.

Atlantean GigaRise – obecná diskuze

Diskutujte s ostatními hráči o všem, co se týká Atlantean GigaRise, podělte se o svůj názor nebo získejte odpovědi na své otázky.

Kasino Guru
Chceme aby hráči pochopili gambling.
PP push gates2500
Podělte se o své výhry na automatech od společnosti Pragmatic Play a získejte s webem Kasino Guru příležitost získat další odměnu!

Sledujte nás na sociálních sítích – Bonusy bez vkladu, nové hry zdarma, statistiky a zajímavosti ze světa gamblingu

Odebírejte náš newsletter s informacemi o bonusech bez vkladu, bezplatných turnajích, nových automatech a dalších novinkách.