The Red Queen SC.jpg
The Red Queen

Hrajte The Red Queen zdarma v demo režimu

Hrát o skutečné peníze
The Red Queen SC.jpg
Hrát demo zdarma
Hrát o skutečné peníze
4141412 3 komentáře

Zdarma v režimu demoverze si můžete zahrát tak, že načtete hru a stiskněte tlačítko „Spin“. Další informace o automatech a o tom, jak fungují, najdete v našem průvodci online automaty.

The Red Queen recenze

Guru skóre6.1/10

Rychlé hodnocení

Tenhle automat s průměrnou výherností (96,06 %) a vysokou volatilitou bere hráče na cestu do Říše divů plné bonusových funkcí a bílých králíků. Přečíst si celé hodnocení
Jon Pill Game Analyst
851recenzovaných her

Informace o hře

96,06%
5 000x
0,2 $ / 100 $
Výherní linie
Automaty
Ne
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ne
3-3-3-3-3-3
46656
Duben 2023

Recenze automatu The Red Queen

Jon Pill14.2.2024

Motiv a styl

Motivem automatu The Red Queen jsou klasická Alenčina dobrodružství v říši divů od Lewise Carrolla.

Hráči vstoupí do rozmarné říše, které vládne krutá Červená královna. Obří houby, bílí králíci a šílení kloboučníci se postarají o to, že na tenhle automat jen tak nezapomenete.

Estetiku a atmosféru si samozřejmě užijí především fanoušci knihy, kterou se tenhle automat inspiroval, a fanoušci filmové adaptace Alenka v říši divů od Disneyho.

Výhra na automatu The Red Queen

Grafické zpracování, zvuky a animace

Na pozadí automatu hraje snová hudba se zlověstným podtónem. Zpočátku se cinkavé tóny zdají být okouzlující, ale melodie se rychle mění na strašidelnou až skoro znepokojivou. To se do prostředí Říše divů dokonale hodí, stejně jako okolní zvuky ptáků a kukačkových hodin.

Barevné paletě tohoto automatu dominují zářivé odstíny červené, růžové a zlaté, které mu propůjčují lehce královskou atmosféru. Za válci jemně září obrovské muchomůrky fuchsiové barvy, mezi kterými poletují motýli.

Válce zdobí liány a květiny a část herní plochy zakrývají zvláštní červené dveře. Na válcích se objevují symboly písmen v drahokamových odstínech červené, zelené, růžové a fialové.

Dál na nich najdete růžovou kočku Šklíbu se strašidelným úsměvem, Bílého králíka s kapesními hodinkami a přísnou Červenou královnu se zlatou korunou.

Hudbě na pozadí a animacím se daří společně vytvářet excentrický a lehce zlověstný svět, který skvěle napodobuje svět Říše divů.

Tajemný symbol se při každém zatočení mění na náhodný symbol.

Hratelnost

The Red Queen je pětiválcový automat se třemi řadami. Může se na něm ale odemknout ještě šestý válec (podrobnosti v další části).

Výherní kombinace tvoří shodné symboly kdekoli na sousedních válcích začínající zleva.

Záznam ze hry

Wild symboly, bonusy a zatočení zdarma

Wild symbol může padnout na druhém až pátém válci a nahrazuje všechny běžné symboly. Wild symboly mohou náhodně získat dvojnásobný nebo čtyřnásobný násobitel.

Tajemný symbol se po každém zatočení mění na jeden, dva nebo čtyři shodné symboly.

Šestý válec zůstává během základní hry uzamčený, dokud vám nepadnou dva nebo tři bonusové symboly. V tu chvíli se odemkne a roztočí se v něm symboly královny, bonusové symboly a prázdná pole.

Když na šestém válci padne bonusový symbol, spustí se bonusová zatočení zdarma. A když na šestém válci padne symbol královny, spustí se královnina opětovná zatočení.

Když na válcích trefíte alespoň 2 bonusové symboly, odemkne se šestý válec.

Během královniných opětovných zatočení se z každého bonusového symbolu, který tuto funkci aktivoval, stane wild symbol. Každý z těchto wild symbolů získá náhodný násobitel a po dobu této funkce zůstane na místě. Násobitele wild symbolů násobí všechny výherní kombinace vytvořené po opětovném zatočení.

Bonusová zatočení zdarma aktivují 3–4 bonusové symboly. Před začátkem téhle bonusové hry se objeví hodiny, které určí počet zatočení zdarma. Když bonusovou hru aktivují 4 bonusové symboly, hráči mají při přidělování zatočení zdarma o něco příznivější šance.

Nad každým válcem se objeví 4 vojáci, kteří mohou zobrazovat náhodně vybrané modifikátory. Patří mezi ně zaručené rozdělující symboly, zaručené násobitele wild symbolů a další zatočení zdarma.

Během zatočení zdarma je šestý válec odemčený a točí se na něm běžné symboly.

Bonusová zatočení zdarma na automatu The Red Queen

Výše sázek, výhernost a variance

Výhernost této hry je 96,06 %, což zhruba odpovídá našemu průměru, za který považujeme 96 %.

Na testovaných stránkách se rozpětí sázek pohybovalo od minimálních 0,20 $/£/€ na zatočení až po maximálních 100 $/£/€ na zatočení.

Volatilita automatu The Red Queen je vysoká, což je pro námi preferované automatové strategie ideální. Těm, kteří si automaty vybírají strategicky, doporučujeme automaty s co nejvyšší volatilitou.

Úplná výplatní tabulka automatu The Red Queen

Závěrem

Tuhle hru s průměrnou výherností, vysokou volatilitou a motivem Alenky v říši divů vám doporučujeme.

Díky slušné výhernosti a vysoké volatilitě je automat The Red Queen slušnou volbou i pro hráče, kteří si potrpí na statisticky přívětivé automaty.

A nápadité animace s řadou bonusových funkcí se zase postarají o to, že se hráči nedokáží z tohoto snového světa odpoutat.

The Red Queen – obecná diskuze

Diskutujte s ostatními hráči o všem, co se týká The Red Queen, podělte se o svůj názor nebo získejte odpovědi na své otázky.

Kasino Guru
Chceme aby hráči pochopili gambling.
PP push gates2500
Podělte se o své výhry na automatech od společnosti Pragmatic Play a získejte s webem Kasino Guru příležitost získat další odměnu!

Sledujte nás na sociálních sítích – Bonusy bez vkladu, nové hry zdarma, statistiky a zajímavosti ze světa gamblingu

Odebírejte náš newsletter s informacemi o bonusech bez vkladu, bezplatných turnajích, nových automatech a dalších novinkách.