Luxor of Cleopatra

Hrajte Luxor of Cleopatra zdarma v demo režimu

od Pragmatic Play
Hrát o peníze
Luxor of Cleopatra SC.jpg
Hrát zdarma100% zdarma / Bez limitu
Hrát o peníze
111 1 komentář
Luxor of Cleopatra

Informace o hře

Výrobce hry Pragmatic Play
Progresivní Jackpot
Nastavitelné výherní linie
Zatočení zdarma
Automatické hraní
Funkce rychlého točení
Funkce Double
Koupit si bonus
Počet výherních linií 1024
Variance Střední
Rozložení 4-4-4-4-4
Minimální sázka 0,2 $
Maximální sázka 240 $
Datum vydání Červenec 2026
Zobrazit více informací
Méně informací

Herní motivy

Hru si můžete přidat na své webové stránky.

Zkopírovat kód pro vložení

Luxor of Cleopatra

Hrajte automat Luxor of Cleopatra online zdarma v demo režimu bez nutnosti stáhnout si tento výherní automat a bez registrace

96,51%
Automaty
12 500x
Kdekoliv na válci
Fury of Anubis
Pragmatic Play
Hrát
Vybraná hra
game promotion background

O hře

Luxor of Cleopatra je automat od společnosti Pragmatic Play. Podle počtu hráčů, kteří automat Luxor of Cleopatra vyhledávají, to není příliš oblíbený automat. To ale nemusí nutně znamenat, že je špatný, takže ho vyzkoušejte a přesvědčte se sami, nebo si projděte oblíbené kasinové hry.

Když si chcete hru zahrát zdarma v režimu demoverze, stačí ji načíst a stisknout tlačítko „Spin“. Další informace o automatech a o tom, jak fungují, najdete v našem online průvodci automaty.

O výrobci her

null
Pragmatic Play
Měsíční turnaj
Fury of Anubis TOURNIE BG
-:-:-
Fury of Anubisod Pragmatic Play
1 000 $ tournament-coins
Další informace Hrát
Měsíční turnaj
Výherní fond
1 000 $
  • 1
    380 $
  • 2
    250 $
  • 3
    120 $
  • 4
    75 $
  • 5
    50 $
  • 6
    25 $
  • 7
    25 $
  • 8
    25 $
  • 9
    25 $
  • 10
    25 $
Ostatní informace
  • Celkový počet zatočení zdarma: 700
  • Výrobce her : Pragmatic Play
  • Vstupní poplatek: ZDARMA
Zavřít Hrát
Měsíční turnaj
FruitParty2_tournie_bg
Exkluzivní
Přístup získáte sdílením výsledků z jiných turnajů
Fruit Party 2od Pragmatic Play
500 $ tournament-coins
Další informace Hrát
Měsíční turnaj
Výherní fond
500 $
  • 1
    250 $
  • 2
    150 $
  • 3
    50 $
  • 4
    30 $
  • 5
    20 $
Ostatní informace
  • Celkový počet zatočení zdarma: 500
  • Výrobce her : Pragmatic Play
  • Vstupní poplatek: Sdílet a hrát
Zavřít Hrát
Týdenní turnaj
Luxor of Cleopatra_tournie_bg
-:-:-
Luxor of Cleopatraod Pragmatic Play
100 $ tournament-coins
Další informace Hrát
Týdenní turnaj
Výherní fond
100 $
  • 1
    50 $
  • 2
    30 $
  • 3
    20 $
Ostatní informace
  • Celkový počet zatočení zdarma: 250
  • Výrobce her : Pragmatic Play
  • Vstupní poplatek: ZDARMA
Zavřít Hrát
Nadcházející turnaj
Hell Butcher_tournie_bg
Už brzo
-:-:-
Hell Butcherod Pragmatic Play
100 $ tournament-coins
Další informace Hrát
Nadcházející turnaj
Výherní fond
100 $
  • 1
    50 $
  • 2
    30 $
  • 3
    20 $
Ostatní informace
  • Celkový počet zatočení zdarma: 250
  • Výrobce her : Pragmatic Play
  • Vstupní poplatek: ZDARMA
Zavřít Hrát
Nejlepší kasina s hrou Luxor of Cleopatra
Index bezpečnosti 9.1 Velmi vysoký
Forbes Casino cz
Bonus: 250% do 125 000 Kč
 *Platí VOP
Stručné info
Index bezpečnosti 9.0 Velmi vysoký
Magic Planet Online Casino cz
Bonus: 20 ZATOČENÍ ZDARMA na hru Magic Planet 81
(bez vkladu)  *Platí VOP
Stručné info
Index bezpečnosti 8.6 Vysoký
MerkurXTip Casino cz
  • Automaty
  • Ruleta
  • Žádný blackjack
  • Žádný video poker
  • Žádné bingo
  • Sázení
  • Stručné info

    Luxor of Cleopatra – obecná diskuze

    Diskutujte s ostatními hráči o všem, co se týká Luxor of Cleopatra, podělte se o svůj názor nebo získejte odpovědi na své otázky.

    Kasino Guru
    Chceme aby hráči pochopili gambling.
    Candy Rush_Push notification
    Podělte se o své výhry na automatech od společnosti Pragmatic Play a získejte s webem Kasino Guru příležitost získat další odměnu!

    Sledujte nás na sociálních sítích – Bonusy bez vkladu, nové hry zdarma, statistiky a zajímavosti ze světa gamblingu

    Odebírejte náš newsletter s informacemi o bonusech bez vkladu, bezplatných turnajích, nových automatech a dalších novinkách.